SESJE SENSUALNE

Sesje sensualne są określeniem dla sesji kobiecych zawierających specyficzny klimat. Przedstawiają one kobiece piękno w sposób nienachalny, zmysłowy i pozbawiony podtekstów erotycznych. Nasza kobieca sensualność wyraża się zarówno mową ciała, sposobem poruszania, tym jak się zachowujemy i wyglądamy. To wszystko staramy się zaprezentować na sesji sensualnej. Najlepiej to wychodzi jeżeli czujemy się na niej jak najbardziej naturalnie i nieskrępowanie.

sesje sensualne

PRZEBIEG SESJI SENSUALNEJ

Aby móc zachować odpowiednią atmosferę towarzyszącą sesji sensualnej najpierw staram się nawiązać z Wami odpowiedni kontakt poprzez wcześniejsze spotkanie, jeszcze przed samą sesją. Podczas spotkania omawiamy charakter sesji, poznaję Wasze oczekiwania i upodobania. Staram się także opowiedzieć Wam mniej więcej przebieg w jaki zazwyczaj odbywa się sesja sensualna.

SESJE SENSUALNE W PLENERZE

Ze względu na miejsce i otoczenie sesje sensualne możemy wykonać w plenerze oraz w pomieszczeniu. Jest wiele pięknych miejsc na terenie Trójmiasta i najbliższych okolic, które doskonale nadają się do wykonania sesji sensualnej. Jednak tego typu charakter ma swoje ograniczenia i z przyczyn pogodowych musimy odpowiednio zaaranżować termin wykonania. Dlatego warto pomyśleć o ich realizacji zawczasu.

SESJE SENSUALNE W POMIESZCZENIU

Sesja w pomieszczeniu pozwala na całoroczne realizacje. Do wykonania sesji sensualnej doskonale nadają się apartamenty i pokoje hotelowe. Osobiście współpracuję z kilkoma, więc staram się pomóc Wam w rezerwacji. Ładnie zaaranżowane wnętrze z pewnością pomaga w osiągnięciu zamierzonego celu, dlatego warto to mieć na uwadze

INFORMACJE

Większość informacji oraz ceny można znaleźć na mojej stronie CENNIK & FAQ  a informacje związane z sesjami wizerunkowymi na innej stronie związanej z fotografią biznesową