CENNIK SESJI KOBIECYCH

Ceny sesji kobiecych oraz zawartość poszczególnych pakietów

CENNIK

Ceny sesji kobiecych oraz zawartość poszczególnych pakietów

SESJA PORTRET MINI

650 zł

 • mini sesje portretowe, jedna stylizacja, trwające do 1 godz. na terenie Trójmiasta: Gdańsk, Sopot, Gdynia
 • 5 wyselekcjonowanych przeze mnie i poddanych obróbce autorskiej plików jpg

SESJA STANDARD

1150 zł

 • sesja buduarowa, portretowa, wizerunkowa, ciązowa, aktu lub lifestyle na terenie Trójmiasta: Gdańsk, Sopot, Gdynia
 • 12 wyselekcjonowanych przeze mnie i poddanych obróbce autorskiej plików jpg

SESJA STANDARD+

1550 zł

 • sesje buduarowe, portretowe, wizerunkowe, brzuszkowe,aktu lub lifestyle na terenie Trójmiasta: Gdańsk, Sopot, Gdynia
 • 18 wyselekcjonowanych przeze mnie i poddanych obróbce autorskiej plików jpg

SESJA PREMIUM

2250 zł

 • sesje kobiece, wizerunkowe, portret, akt, brzuszkowa lub lifestyle na terenie Trójmiasta: Gdańsk, Sopot, Gdynia
 • 20 wyselekcjonowanych przeze mnie i poddanych obróbce autorskiej plików jpg
 • ekskluzywna fotoksiązka

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Poniżej znajdziecie istotne i przydatne informacje o sesjach kobiecych

Voucher upominkowy na sesje kobiece & ciążowe

Zapraszam wszystkich do sprawienia podarunku w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej.. Mężczyźni np. mogą pomyśleć nad prezentem dla swojej wybranki.. Koledzy lub koleżanki z pracy o miłym prezencie w postaci sesji kobiecej lub brzuszkowej. W przypadku kiedy chcielibyście sprawić prezent wybranej osobie płatność następuje w dniu odbioru VOUCHERA UPOMINKOWEGO. Voucher może występować w postaci elektronicznej lub opcjonalnie za dopłatą w formie eleganckiego wydruku. Ważność vouchera jest ustalana indywidualnie, jednak zazwyczaj nie przekracza 4 miesięcy. UWAGA!!! warunkiem podtrzymania ważności Vouchera jest kontakt od osoby obdarowanej w ciągu maksymalnie 1 miesiąca od kupna vouchera aby potwierdzić wstępny termin i gotowość wykonania sesji. Voucher traci ważność jeżeli w przeciągu 1 miesiąca od daty zakupu vouchera nie otrzymam kontaktu od osoby obdarowanej. Informacje związane z voucherami na sesje kobiece znajdują się TUTAJ

Jak zarezerwować termin i omówić szczegóły sesji?

Ponieważ zależy mi aby możliwie najszybciej i najsprawniej przeprowadzić powyższe ustalenia w tej kwestii nie prowadzę korespondencji mailowej. Dlatego aby najskuteczniej umówić się na sesję oraz dograć wstępne szczegóły zapraszam najpierw do kontaktu tel. ze mną, wówczas będziemy mogły uzgodnić przybliżony, dogodny dla Was i dla mnie termin sesji oraz umówić się na wspólne spotkanie w Sopocie. Podczas spotkania oprócz wzajemnego zapoznania się będę starała się omówić szczegóły związane z przebiegiem sesji, odpowiedzieć na Wasze pytania oraz poznać oczekiwania, postaram się również doradzić i wskazać istotne elementy, na które warto zwrócić uwagę podczas sesji fotograficznej. Aby zarezerwować termin podczas spotkania podpisujemy umowę i wpłacacie cała kwotę za sesję .

Jaki będzie efekt końcowy sesji, co otrzymuję ?

Efektem sesji są starannie wyselekcjonowane przeze mnie i poddane obróbce autorskiej zdjęcia w formie cyfrowej oraz opcjonalnie na życzenie wydrukowane w doskonałej jakości. Wiedząc jak ważne szczególnie dla kobiety jest fakt żeby podobać się samej sobie na ujęciu, wszystkie zdjęcia poddaję drobiazgowej obróbce autorskiej wraz z korektą skóry, oraz w niektórych wypadkach ciała

Czy jest możliwy udział osoby towarzyszącej na sesji?

Podczas sesji nie będzie możliwy udział osób postronnych, wyjątkiem może być początek sesji, podczas gdy przygotowywany jest makijaż i/lub stylizacja. Później będę prosiła o pozostawienie nas samych aby zapewnić odpowiednią atmosferę

Profesjonalny makijaż / stylizacja

Ponieważ profesjonalny makijaż jest nieodzownym elementem każdej tego typu sesji, a efekty procentują później na zdjęciach dlatego szczególnie w przypadku takim jak sesje buduarowe, kobiece i portretowe ta usługa jest zalecana przeze mnie, można skorzystać z tej usługi wykonywanej przez współpracującą ze mną profesjonalną makijażystkę. Profesjonalnie wykonany makijaż jest również wskazany przy sesjach ciążowych, w tym wypadku możecie opcjonalnie skorzystać za dopłatą z tej usługi korzystając z polecanej przeze mnie makijażystki lub skorzystania z profesjonalnej usługi we własnym zakresie.

Ile czasu trwa oczekiwanie na gotowy materiał?

Na sesje kobiece zwykle odbiór gotowych zdjęć trwa ok. 3-4 tyg. jednak w zależności od okresu w jakim odbywa się sesja może się przedłużyć do 6-8 tygodni. W sytuacji kiedy zależy Wam na przyspieszonej realizacji możecie wybrać opcję „usługa expresowa„, wówczas należy liczyć się z dopłatą 50% ceny sesji.

Ile czasu trwają sesje kobiece, gdzie i kiedy je wykonujemy?

W zależności od charakteru czas sesji zwykle trwa ok. 3-4 godzin, za wyjątkiem sesji mini portret, które trwają do 1 godz. Sesje są wykonywane w dni powszednie, o ile miałabym taką możliwość to za dopłatą 250zł w weekend. Wszystkie sesje odbywają się na terenie Trójmiasta (podane ceny obowiązują  w obszarze do 15km od Sopotu), np. w plenerze, u Was w domu lub innym wybranym pomieszczeniu, np. w wynajętym przez Was apartamencie. Ceny za sesje poza obszarem Trójmiasta są możliwe jednak wymagają odrębnych ustaleń. Dla zmysłowych sesji kobiecych buduarowych doskonale nadają się nowoczesne lub stylowe pomieszczenia takie jak ładnie zaaranżowane apartamenty hotelowe. Jeżeli nie posiadacie własnego zaplecza w postaci odpowiedniego pomieszczenia do sesji i zdecydujecie się na opcję wynajmu należy wówczas uwzględnić dodatkowe koszty związane z jego wynajęciem.

Profesjonalny wydruk zdjęć z sesji

Ponieważ szczególna uwagę zwracam na sposób prezentacji zdjęć również dotyczy to ich prezentacji na papierze. Aby pięknie i z największą jakością odwzorować obraz z ekranu monitora potrzebny jest profesjonalny wydruk, który zdecydowanie deklasuje tradycyjną metodę wywoływania zdjęć w fotolabie pod względem oddania gamy kolorów, wyrazistości, szczegółowości, itp. Dlatego wszystkie zdjęcia lub fotoksiążki drukuję na profesjonalnym, najwyższej klasy ploterze do wydruków fotograficznych EPSON SureColor SC-P7000. Jest to obecnie chyba najlepiej oceniane urządzenie przeznaczone do wydruków fotograficznych pozwalające również na wydruk wielkoformatowy do rozmiaru 60x90cm (A1)

Nie mam pewności czy osoba obdarowana zdecyduje się na trochę odważniejsze zdjęcia...

Bez obaw 🙂 na ogół kobiety, które wcześniej nawet nie myślały, żeby zaprezentować się przed obiektywem w „skąpym stroju” nabierają odwagi po wspólnym bliższym zapoznaniu. Podczas sesji przede wszystkim staram się stworzyć odpowiednią atmosferę, podpowiadać oraz prowadzić tak by osoba uczestnicząca w sesji nie czuła dyskomfortu związanego z pozowaniem. Jednak zawsze charakter zdjęć ustalam z osobą obdarowaną, a charakter sesji można będzie zamienić np. z typowo BUDUAROWEJ na sesję typu GLAMOUR lub odwrotnie, można również skupić się na ujęciach bardziej PORTRETOWYCH

Sesja kobieca, dopłaty, dodatkowe koszty związane z sesją ?

Ceny za sesje kobiece poza obszarem Trójmiasta i oddalone powyżej 15 km od Sopotu są droższe i wymagają odrębnych ustaleń oraz wyceny.
POMIESZCZENIE NA POTRZEBY SESJI – sesja buduarowa wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego do jej realizacji wykorzystujemy ładnie zaaranżowane pomieszczenia, np. apartamenty hotelowe. Jeżeli nie posiadacie własnego zaplecza w postaci takiego pomieszczenia do sesji i zdecydujecie się na opcję wynajmu należy wówczas uwzględnić dodatkowe koszty związane z jego wynajęciem.
STYLIZACJA WŁOSÓW – w odróżnieniu do usługi makijażu ta opcja nie jest wliczona w cenę usługi
USŁUGA EXPRESS – jeżeli zależy Wam na przyspieszonym terminie realizacji sesji możecie wybrać opcję „Usługa expresowa” Wówczas dopłata do ceny sesji wynosi 50%
FOTOKSIĄŻKA – Aby sprawić sobie piękną pamiątkę możecie zamówić ekskluzywną fotoksiążkę

Czy istnieje możliwość otrzymania zdjęć bez obróbki?

Pracuję na plikach RAW i nie udostępniam nie poddanych obróbce plików ze zdjęciami. Otrzymujecie ilość poddanych autorskiej obróbce zdjęć, w ilości stosownej do zawartości pakietu. Możemy jeszcze podczas sesji wspólnie dokonać wstępnej selekcji abyście otrzymały wyłącznie najlepsze ujęcia, które Wam się podobają.

Publikowanie zdjęć - sesje kobiece buduarowe

Jako zamawiający wstępnie wyrażacie zgodę na późniejsze wykorzystanie zdjęć w materiałach reklamujących moje usługi takich jak Blog, Facebook, portfolio, itp. Jeżeli jednak nie chcielibyście abym mogła je publikować bardzo proszę o przesłanie do mnie tej informacji drogą mailową.

EKSKLUZYWNA FOTOKSIĄŻKA

Poniżej znajdziecie krótki filmik z prezentacji ekskluzywnej fotoksiążki, która wchodzi w skład pakietu sesji kobiecej PREMIUM.
Dodam tylko, że aby móc w pełni cieszyć się wspomnieniami z sesji warto zadbać o odpowiednią prezentację za pomocą wysokiej jakości oprawy zdjęć, dlatego wszystkim korzystających z moich usług pragnę przypomnieć, że zarówno wydruk zdjęć jak i fotoksiążek jest wykonywany na najwyższej klasy na rynku profesjonalnych wydruków ploterze Epson SC-P7000. Ploter ten zarówno jakością wydruku jak i jego trwałością deklasuje zwykłe odbitki otrzymywane w fotolabach pod każdym względem: wierność oddania barw, ich gamy, rozpiętości tonalnej, wyrazistości itp… Wyznacza również najwyższy standard wśród innych urządzeń służących do wydruku zdjęć.

VOUCHER NA SESJE KOBIECE

Jeżeli chciałbyś, chciałabyś sprawić piękny prezent swojej partnerce, partnerowi koleżance z pracy to warto pomyśleć o zakupie vouchera na sesję kobiecą. Gustownie wydrukowany i oprawiony voucher możesz uzupełnić o stosowną dedykację.

KONTAKT

REZERWACJA

Kochani. Aby ustalić dostępność terminu na sesje kobiece lub brzuszkowe oraz omówić  szczegóły związane z sesją najpierw bardzo proszę o zapoznanie się z CENNIKIEM dostępnym na stronie, a następnie o kontakt tel. ze mną – 507 513 455 , wówczas najsprawniej będziemy mogły  umówić się na spotkanie organizacyjno-zapoznawcze


  Telefon:

  Uzgodniona ze mną wstępnie telefonicznie data sesji:

  Wybierz usługę:

  Wybierz opcję sesji:
  Sama sesjaVoucher elektronicznyVoucher drukowany z dedykacją +50zł
  Miejsce wykonania sesji:

  OPCJE | DOPŁATY:
  profesjonalny makijaż + 150-250złsesja w weekend lub święto +250złWydrukowany, składany Voucher z własną dedykacją +50złusługa typu EXPRESS +50%dodatkowa fotoksiążka +500złmultiprezentacja +100złsesja poza Trójmiastem - do uzgodnienia
  Jak mnie znaleźliście?:
  Z poleceniaFacebookInstagramInternet

  Zapoznałam / -em się z informacjami o sesjach oraz cenami zawartymi na stronie

  Privacy Settings
  We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
  Youtube
  Consent to display content from Youtube
  Vimeo
  Consent to display content from Vimeo
  Google Maps
  Consent to display content from Google